Programok

10:00 A kiállítás megnyitója, díjak átadása
Kenyérszentelő Ünnepség (Magyarok Kenyere Program)
Helyszín: Magház előtti szabad terület
10.00- 10.30 Déva ivadékcsoport bemutatása
Helyszín: Állattenyésztési bemutatótér
10.30- 11.00 Ló tenyészállat felvezetés
Helyszín: Állattenyésztési bemutatótér
11.00- 13.30 Holstein- fríz egyéni és ivadékcsoport show bírálat
Helyszín: Állattenyésztési bemutatótér
11.30 – 13.00 Juh, kecske tenyészállat- és fajtabemutató
Helyszín: Juh-, kecske pavilon
13.00- 14.30 Szabadonugró I. selejtező
Helyszín: Akadályugró pálya
13.30- 14.00 Jersey show bírálat
Helyszín: Állattenyésztési bemutatótér
14.00 Gyakorlati szántóföldi bemutató
Helyszín: Debreceni Egyetem AKIT, Debreceni Tangazdaság és Tájkutató Intézet Kismacsi Kísérleti Telep
14.00-17.00 Kárpáti borzderes tartók egyesületének alakuló ülése
Helyszín: K pavilon
14.30- 15.00 Fjord lovakkal karusszel
Helyszín: Állattenyésztési bemutatótér
15.00- 15.15 Hortobágyi csikós bemutató
Helyszín: Állattenyésztési bemutatótér
15.15- 16.00 Különleges fogatok bemutatója (taliga, hidegvérű kettes, hortobágyi hetes)
Helyszín: Állattenyésztési bemutatótér
16.00 Ló felvezető verseny elődöntő
Helyszín: Állattenyésztési bemutatótér
10.00-12.30 Magyar-Ukrán-Román üzletember találkozó
Helyszín: Magház
10.00- 14.00 „A munkaerő-válság hatásai és kezelésének lehetőségei a zöldség-gyümölcs ágazatban”- Konferencia
Helyszín: Fényház
10.00- 10.30 Helyszíni regisztráció
10.30- 10.40 Köszöntő
Levezető elnökök:
Első szekció: Dr. Terbe István professor emeritus, Szent István Egyetem Zöldség- és Gombatermesztési Tanszék
Második szekció: Dr. Gonda István professor emeritus, Debreceni Egyetem MÉK Kertészettudományi Intézet
10.40-11.00 Munkaerő-piaci helyzetkép - a munkaerő-válság okai
Előadó: Dr. Domján Erika ügyvezető, FruitVeB
11.00-11.20 A termelési mód, a termesztés technológiai és a munkaerő hatékonyság összefüggései a zöldségtermesztésben
Előadó: Dr. Takácsné Hájos Mária egyetemi docens, Debreceni Egyetem MÉK Kertésztudományi Intézet.
11.20-11.40 A munkaerő-gazdálkodás helyzete és kilátásai a DélKerTész Szövetkezet integrációjában
Előadó: Ledó Ferencelnök, FruitVeb, DélKerTész Szövetkezet.
11.40-12.00 A kertész szakember képzés és technológiai kutatás helyzete
Előadó: Dr. Terbe István professor emeritus, Szent István Egyetem Zöldség- és Gombatermesztési Tanszék
12.00-12.15 Hozzászólások, kérdések és válaszok
12.15-12.30 Szünet- büfé
12.30- 12.50 A munkaerő-hatékonyság biológia, műszaki és termesztéstechnológiai alapjai a gyümölcstermesztésben
Előadó: Dr. Gonda István professor emeritus, Szent István Egyetem Zöldség- és Gombatermesztési Tanszék
12.50- 13.10 A munkaerő-hatékonyság fokozásának lehetőségei a precíziós gazdálkodás és a robottechnológia eszközeivel
Előadó: Dr. Riczu Péter Debreceni Egyetem MÉK Víz- és Környezetgazdálkodási Intézet
13.10-13.30 A munkaerő-válság hatása a zöldség-gyümölcs termesztés gazdaságosságára
Előadó: Dr. Apáti Ferenc egyetemi docens, Debreceni Egyetem GTK Üzemtani és Vállalati Tervezés Tanszék, FB elnök FruitVeB, alelnök ÉKASZ
13.30-13.45 Hozzászólások, kérdések és válaszok
13.45-14.00 Konferencia zárása
10.00- 12.50 A nyúlágazat aktualitásai- Szakmai Fórum
Helyszín: Magház
10:00-10:05 Megnyitó
Juráskó Róbert, Nyúl Szakmaközi Szervezet és Terméktanács elnöke
10:05-10:15 Köszöntő - Nyúlhús promóció fővédnöke
Előadó: Dr. Nagy István, Földművelésügyi Minisztérium államtitkár
10:15-10:30 Egy nemzetközi nyulas kutatási projekt eredményei
Előadó: Matics Zsolt tanszékvezető, egyetemi docens
10:30-10:45 Az anyanyulak termelését befolyásoló fontosabb környezeti tényezők
Előadó: Gerencsér Zsolt, tudományos munkatárs
10:45-11:05 Az állatok csoportban élésének, a nyulak csoportos tartásának előnyei és hátrányai
Előadó: Szendrő Zsolt, MTA levelező tagja
11:05-11:25 Nyúltartó épületek mikroklímája és légkezelése
Előadó: Bodnár Károly, Intézetvezető, főiskolai tanár
11:25-11:45 A nyúlhús, mint funkcionális élelmiszer
Előadó: Szabó Katalin PhD, Debreceni Egyetem
11:45-12:00 Hozzászólások, kérdések és válaszok
12:00-12:10 Szünet- büfé
12:10-12:50 Kerekasztal beszélgetés-Nyúlhús óltól az asztalig
Demeter Csongor, - Cargill Zrt, Juráskó Róbert, - Nyúl Szakmaközi Szervezet és Terméktanács Sándor Ferenc, - Tetrabbit Kft, Szecsődi József,- Nyúltermelő, Szőrös Sándor,- Olivia Kft.
13:00-13:30 Sajtótájékoztató
Nyúlhús promóció fővédnöke: felkérés alatt
Juráskó Róbert, Nyúl Szakmaközi Szervezet és Terméktanács elnöke
10.00-10.30 Déva ivadékcsoport bemutatás
Helyszín: Állattenyésztési bemutatótér
10.30-11.00 Ló tenyészállat felvezetés
Helyszín: Állattenyésztési bemutatótér
11.00-13.30 Eredményhirdetés szarvasmarha
Helyszín: Állattenyésztési bemutatótér
13.00-16.00 Nyúlhús Főző Show- Nyúlhúsból készült ételek bemutatója és kóstolója
Bede Róbert - mesterszakács, a Paprika TV séfje
Antal Gábor - Magyar grill bajnok
Rédai Attila - világbajnoki aranyérmes mesterszakács, a Calico Jack Pub séfje
„Nyúlhúsból készült ételek bemutatója és kóstolója”
13:30 „Gondolkozzunk együtt a jövőről!” - Szarvasmarhatenyésztési konferencia
Helyszín: K Pavilon
13:30-13:40 Köszöntő
Levezető elnök: Prof. Dr. Komlósi István dékán (DE-MÉK)
13:40-15:10 Az amerikai húsmarha-ágazat tendenciái, különös tekintettel az elmúlt 30 év genetikai változásaira
Előadó: Prof. Dr. David Lalman, Oklahomai Állami Egyetem Állattudományi Tanszék, USA
15:10-15:25 Kérdések és válaszok, Szünet
15:25-16:55 Nyerjünk, több mint 100 liter tejet - A tejelő típusú borjak nevelésében rejlő lehetőségek
Előadó: Dr. Catharine Berge, Berge Consulting, Belgium
16:55-17:05 Kérdések és válaszok, Szünet
17:05-17:25 Takarmányainkban rejlő energia – Hogyan nyerjünk energiát alternatív módon takarmányainkból
Előadó: Lehel László, Alltech Hungary Kft., Magyarország
17:25-17:30 Kérdések és válaszok
17:30-18:15 Üsző menedzsment, mint a jövő záloga
Előadó: Dr. Catalin Necula, Alltech Solution Deployment Team, Románia
18:15-18:20 Hozzászólások, kérdések és válaszok
18:20 Konferencia zárása, Vacsora
13:30 „Az integráció szerepe és hatása a hazai sertéságazat felemelkedésére!” - Sertés konferencia
Helyszín: Magház
13:30 Köszöntő
Levezető elnök: Tresó István
14:00-14:30 A sertéstenyésztés múltja, jelene, jövője
Előadó: Tresó István, K&H Bank Agrár üzletág
14:30-15:00 Viták és lehetőségek az integráció körül
Előadó: Dr. Mikó zoltán szakértő, Nemzeti Agrár Kamara választott bírósági elnök
15:30-16:00 Szünet
16:00-16.30 Virtual integration
Előadó: John Dortmans General, Manager Central & Eastern Europe at Agrifirm CEE
16:30-17:00 Az Alföldi Sertésértékesítő Szövetkezet lehetőségei a sertéstenyésztés integrációjának területén
Előadó: Marczin Zsolt, Alföldi BÉSZ ügyvezető igazgató
17:00-17:30 Sertés állatjóléti támogatások 2018-tól
Előadó: Horváth István MSTSZ képviseletében
17:30-18:00 Hozzászólások, kérdések és válaszok
13.30-14.00 Fjord lovakkal karusszel
Helyszín: Állattenyésztési bemutatótér
14.00- 15.00 Szabadonugró II. selejtező
Helyszín: Akadályugró pálya
14.00 Gyakorlati szántóföldi bemutató
Helyszín: Debreceni Egyetem AKIT, Debreceni Tangazdaság és Tájkutató Intézet Kismacsi Kísérleti Telep
14.30- 15.30 Csülökápolási bemutató
Helyszín: Állattenyésztési bemutatótér
15.30- 15.45 Hortobágyi csikós bemutató
Helyszín: Állattenyésztési bemutatótér
15.45- 16.30 Különleges fogatok bemutatója (taliga, hidegvérű kettes, hortobágyi hetes)
Helyszín: Állattenyésztési bemutatótér
16.30- 17.00 Déva ivadékcsoport nyereg alatti bemutatói
Helyszín: Állattenyésztési bemutatótér
17.00 Ló felvezető verseny középdöntő
Helyszín: Állattenyésztési bemutatótér
10.00-18.00 Egész napos juh, kecske szakmai és tenyészállat értékesítési nap, szaktanácsadás
Helyszín: Juh-, kecske pavilon
10.30-11.00 Déva ivadékcsoport bemutatása
Helyszín: Állattenyésztési bemutatótér
11.00-13.00 Szakmai továbbképzés juh- és kecsketartók számára
Helyszín: K pavilon
11.00-13.20 Élelmiszeripari Konferencia - Fókuszban: farm-to-table gluténmentesen
Helyszín: Magház
11.00-11.10 Köszöntő
Vaszkó Gábor, ügyvezető igazgató, Civita Food Kft.
11.10-11.30 Jogszabályi feltételek a gluténmentes élelmiszergyártásban – és forgalmazásban
Előadó: Koltai Tünde elnök,Lisztérzékenyek Érdekképviseletének Országos Egyesülete
11.30-11.50 Okostányér – Mire van szüksége a szervezetünknek?
Előadó: Erdélyi-Sipos Alíz főtitkár, Magyar Dietetikusok Országos Szövetsége
11.50-12.10 A kiegyensúlyozott táplálkozás hatása az iskolai teljesítményre
Előadó: Antal Emese dietetikus, TÉT Platform
12.10-12.30 Gluténmentes élelmiszerek ellenőrzése
Előadó: Vaszkó Gábor, CIVITA Food Kft.
12.30-12.50 Gluténmentes élelmiszerek trendje – hazai és nemzetközi kitekintés
Előadó: Szűcs Viktória
Nemzeti Agrárgazdasági Kamara
12.50-13.10 Jó gyakorlat a közétkeztetésben
Előadó: Ulicsné Erdős Erzsébet intézményvezető, Közintézmények Szolgáltató Irodája (KÖSZI), Berettyóújfalu
13.10-13.20 Hozzászólások, kérdések és válaszok
13.20-14.30 Gluténmentes termékek: fejlesztés, gyártás, értékesítés
13.20-13.35 Fagyasztott gluténmentes csodák- dr. Gergely Valéria, Gergely Gasztronomi Kft.
13.35-13.50 Termékek és glutén -és cukor mentesen - Prokisch Lilla, Glulu Pékmanufaktúra Kft.
13.50-14.05 Magas rosttartalmú tészták és salátaolajok - Heinrich László, Civita Food Kft.
14.05-14.20 Glutén- és gabonamentes - Pinczés Marianna, Virgin Oil Press Kft.
14.20-14.30 Hozzászólások, kérdések és válaszok, termékbemutatók
11.00-11.30 Ló tenyészállat felvezetés
Helyszín: Állattenyésztési bemutatótér
11.30-12.30 Szarvasmarha fajtabemutató
Helyszín: Állattenyésztési bemutatótér
13.00-14.00 Juh, kecske tenyészállat- és fajtabemutató
Helyszín: Juh-, kecske pavilon
13.00-14.00 Szarvasmarha felvezetők ügyességi versenye
Helyszín: Állattenyésztési bemutatótér
13.00-14.30 Szabadonugró döntő
Helyszín: Akadályugró pálya
14.00-16.00 Mangalica jelene és jövője című - Kerekasztal beszélgetés
Helyszín: K pavilon
14.00 Gyakorlati szántóföldi bemutató
Helyszín: Debreceni Egyetem AKIT, Debreceni Tangazdaság és Tájkutató Intézet Kismacsi Kísérleti Telep
15.00-15.15 Hortobágyi csikós bemutató
Helyszín: Állattenyésztési bemutató tér
15.15-16.00 Különleges fogatok bemutatója (taliga, hidegvérű kettes, hortobágyi hetes)
Helyszín: Állattenyésztési bemutató tér
16.00-16.30 Fjord lovakkal karusszel
Helyszín: Állattenyésztési bemutatótér
16.30- 17.00 Szabad idomítás - Tászler Melinda
Helyszín: Állattenyésztési bemutatótér
17.00 Ló felvezető verseny középdöntő
Helyszín: Állattenyésztési bemutatótér
17.00 Szarvasmarha közönségprogramok (nyírási, fejési bemutató, pavilonban)
10.00- 11.30 Szarvasmarha fajtabemutató
Helyszín: Helyszín: Állattenyésztési bemutatótér
13.00-13.30 Póni show Tászler Melinda
Helyszín: Állattenyésztési bemutató tér
13.30-14.00 Déva ivadékcsoport bemutató
Helyszín: Állattenyésztési bemutató tér
14.00 Gyakorlati szántóföldi bemutató
Helyszín: Debreceni Egyetem AKIT, Debreceni Tangazdaság és Tájkutató Intézet Kismacsi Kísérleti Telep
14.00-14.30 Ló tenyészállat felvezetés
Helyszín: Állattenyésztési bemutató tér
14.30- 15.00 Fjord lovakkal karusszel
Helyszín: Állattenyésztési bemutatótér
15.00-15.30 Déva ivadékcsoport nyereg alatti bemutatója
15.30-15.45 Hortobágyi csikós bemutató
Helyszín: Állattenyésztési bemutató tér
15.45- 16.15 Különleges fogatok bemutatója (taliga, hidegvérű kettes, hortobágyi hetes)
Helyszín: Állattenyésztési bemutatótér
16.15-16.45 Szabad idomítás Tászler Melinda
Helyszín: Állattenyésztési bemutatótér
16.45 Ló felvezető verseny döntője
Helyszín: Állattenyésztési bemutatótér